Karavany Adria - Morava

Aktuální nabídka karavanů k pronájmu


Půjčovna karavanů a obytných vozů Adria v Olomouci

Naše půjčovna karavanů a obytných aut Adria v Olomouci nabízí nové, klimatizované obytné auta a přívěsy Adria Mobil. Jen u nás nové, plně vybavené obytné vozy a karavany !

- komplexní All-riskové pojištění u Allianz
- pravidelná údržba
- každoroční revize plynu a elektro
- po každém zapůjčení je interiér desinfikován prostředky Sanytol
- 1x za 10 půjčovacích cyklů probíhá čištění textilů mokrou cestou
- obytný vůz nebo přívěs předáváme s umytým exteriérem i interiérem
- telefonická nebo emailová podpora i mimo pracovní dny

Ke každému zapůjčenému obytnému vozu Adria je po celé Evropě k dispozici asistenční služba, která zasáhne v případě problému na cestách, nebo přímo v kempu.

Podmínky půjčovného 2018

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%. Na kauci se DPH nevztahuje. Minimální doba zapůjčení je 3 dny, v letní sezóně 15.6. - 15.9. je 7 dnů. Doba zapůjčení s časy přistavení a vrácení je vždy dělitelná 24h beze zbytku. V případě nedodržení času vrácení je účtováno nájemné v plné výši za každý započatý den. V ceně zapůjčení je chemie, 1 balení (4ks) toaletního papíru pro chem. WC a plynové náplně. Sady nádobí pro příslušný počet osob a kempovací nábytek jsou součástí výbavy karavanů. Každé vozidlo je vybaveno českou dálniční známkou. Servisní poplatek při vrácení vozidla je 750,- Kč (splatnost před zapůjčením).

Pro správnou funkci elektrického vybavení přívěsů během tažení Vaším vozidlem je nutné mít na vozidle funkční 13-ti pinovou zásuvku v plném osazení pro karavany včetně požadavků na průřezy vodičů. V opačném případě není zaručena správna funkce spotřebičů, např. lednice. Odzkoušení a případná úprava je možná přímo v našem auto-elektro servisu.

 
 
Při vyplňování formuláře došlo k následujícím chybám:
Pro zavření klikněte kdekoliv v tomto okně.